Zespół Mosty Zamiast Murów

Agnieszka Gurzyńska

Wierzę w ludzi i ich zdolność do zmian. Zajmuje się pomocą psychologiczną, psychoterapią, psychoterapią seksualną indywidualną oraz dla par. Obszarem moich zawodowych zainteresowań jest osobowość ukształtowana nieprawidłowo z pogranicza (borderline).

Jestem psychologiem, certyfikowanym terapeutą poznawczo-behawioralnym, seksuologiem, magistrem Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie. Ukończyłam studium podyplomowe Seksuologia Kliniczna. Posiadam certyfikację:

  • Terapii Akceptacji i Zaangażowania (Acceptance And Commitment Therapy) – Dr Kelly Wilson;
  • Terapii Schematów oraz Terapii Schematu dla osób z diagnozą osobowości z pogranicza i narcystycznej – J. Young;
  • „Zastosowanie Mindfulness w obszarze zdrowia psychicznego”; Najnowsze trendy w psychoterapii zaburzeń lękowych – prof. Paul Salkovskis;
  • „Jak sobie radzić ze schematami emocjonalnymi” – dr Robert Leahy;
  • „Dialektyczna Terapia Behawioralna” Ch. Dunkley, M. Swales;
  • „Praca z Ciałem w Procesie Psychoterapii w Podejściu Gestalt”.

Obecnie jestem w trakcie zdobywania certyfikatu terapeuty w Szkole Psychoterapeutów i Trenerów Gestalt. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB), Polskiego Towarzystwa Dialektycznej Terapii Behawioralnej (PTDBT) oraz Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Ukończyłam studia podyplomowe Psychoterapii Poznawczo- Behawioralnej w SWPS w Sopocie. Odbyłam staż kliniczny w Akademii Medycznej w Gdańsku w trakcie zdobywania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Magdalena Leszczyńska

Psychoterapeuta Poznawczo-Behawioralny w trakcie certyfikacji.

Prawdziwy wulkan pozytywnej energii. Jej poczucie humoru, ciekawość, wnikliwość, konkretność i umiejętność negocjacji powodują, że jest wyśmienitym i zaskakującym rozmówcą. W naszym zespole zajmuje się szeroko pojętą pomocą psychologiczną indywidualną oraz systemową rodzin, a ponadto jest odpowiedzialna za organizację projektów i procesów w całej Klinice.

Magister psychologii Uniwersytetu Gdańskiego. Studia na tym kierunku kończyła mieszkając i pracując w Niemczech, gdzie oddawała się pracy z osobami niepełnosprawnymi i obłożnie chorymi. Ogromne i wieloletnie doświadczenie w tym aspekcie zaowocowało zdobyciem cennej umiejętności pracy z trudnodostępnymi osobami i ich bliskimi.

Cały czas poszerza swoje horyzonty, biorąc udział w wielu tematycznych konferencjach oraz współpracując z doświadczonymi terapeutami – zwłaszcza nurtu poznawczo-behawioralnego.

Członek Polskiego Towarzystwa Dialektycznej Terapii Behawioralnej (PTDBT).

Łukasz Kummer

Młody, utalentowany, ambitny. Mając w swoim dorobku ogromne doświadczenie kliniczne nadal pozostaje pełen entuzjazmu i poczucia humoru. W kontakcie z pacjentem rzeczowy i zwyczajnie sympatyczny. Doświadczenie zawodowe i przebieg dotychczasowej pracy zawodowej: W latach 2002 – 2008 studia na wydziale lekarskim Akademii Medycznej w Gdańsku; Od 2008 do 2009 – staż podyplomowy w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym; Od 2010 do 2015 -. specjalizacja z psychiatrii w ramach rezydentury w Klinice Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych GUMED; Od 2010 do 2014 – studia podyplomowe z psychoterapii poznawczo – behawioralnej w SWPS; OD 2015 – lekarz psychiatra w oddziale terapii uzależnień od substancji psychoaktywnych i alkoholu w NZOZ Wandzin „Eko Szkoła Życia’”; Od 2015 – konsultant w zakresie psychiatrii w zakładzie opiekuńczo-leczniczym w Wandzinie; Od 2017 do 2018 – lekarz dyżurny oddziałów psychiatrycznych szpitala miejskiego w Elblągu; Od 2017 do 2018 – lekarz w poradni zdrowia psychicznego i leczenia nerwic szpitala miejskiego w Elblągu; Od 2018 – lekarz w oddziale psychiatrycznym szpitala w Lęborku; Od 2018 – konsultant psychiatrii Polikliniki szpitala MSWiA w Olsztynie.

Edyta Hirsz-Gupta

Kobieta z dużym doświadczeniem zawodowym i życiowym, dzięki czemu potrafi patrzeć na świat z wielu perspektyw, rozumie głębszy sens i różne punkty widzenia. Najlepiej odnajduje się pracując w kontekście całych rodzin, w których odnaleźć można różne zaburzenia. Potrafi patrzeć na całokształt i krok po kroku naprawiać procesy w całej rodzinie. W naszym zespole pedagog specjalny, specjalista terapii rodzin oraz terapii behawioralnej zaburzeń zachowania dzieci i młodzieży.

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie Gdańskim oraz Uniwersytecie im. M. Kopernika w Toruniu. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i ich rodzinami.

Wielokrotnie prowadziła warsztaty i szkolenia dla rodziców dzieci z zaburzeniami zachowania oraz grupy wsparcia dla rodziców dzieci autystycznych. Prowadzi terapię rodzin w nurcie systemowym.

Z zamiłowania podróżnik. Jej największą pasją jest poznawanie ludzi i kultur w najodleglejszych zakątkach świata posiada niezwykły dar opowiadania o swoich wyprawach. Do tej pory odbyła wiele szkoleń i zdobyła ogromne doświadczenie które wykorzystuje w pracy.

Paulina Floryńska

Psycholog i Psychoterapeuta w trakcie certyfikacji w nurcie poznawczo-
behawioralnym (CBT). Szczególnie bliska jest jej terapia akceptacji i zaangażowania
(ACT) oraz terapia schematów. W swojej pracy integruje różne techniki, aby móc jak
najlepiej wykorzystać potencjał pacjentów. Wierzy w to, iż niezależnie od tego, w
jakiej sytuacji życiowej i psychicznej znajduje się człowiek, nie ma rzeczy, które
miałyby uniemożliwiać proces pokonywania trudności i samodoskonalenia.
Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w Poznańskim Centrum Medycznym
HCP oraz w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego. Obecnie prócz pracy
terapeuty zajmuje się również diagnostyką i terapią jako psycholog kliniczny w
Gdańskim Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im. prof. Tadeusza Bilikiewicza
na stacjonarnym oddziale ogólnopsychiatrycznym.

Monika Richert

Psychoterapeuta Poznawczo-Behawioralny w trakcie certyfikacji. Absolwentka psychologii w SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny w Warszawie. Od 2010-2018 roku związana z Centrum Diagnozy i Terapii Zaburzeń Rozwojowych dla dzieci z zaburzeniami zachowania i całościowymi zaburzeniami rozwojowymi. Absolwentka studiów podyplomowych Stosowana Analiza Zachowania. Jej praca do tej pory dotyczyła prowadzenia terapii behawioralnej opartej o Stosowaną Analizę Zachowania. Prowadziła terapię dzieci i młodzieży z diagnozą mutyzmu, zaburzeniami ekspresji mowy, selektywnym jedzeniem, opóźnieniem rozwoju psychofizycznego, zaburzeniami lękowymi, lęku społecznego, zaburzeniami opozycyjno-buntowniczymi, zaburzeniami zachowania oraz całościowymi zaburzeniami rozwojowymi tj.: Autyzm, zespół Aspergera, całościowe zaburzenie rozwoju nieokreślone. Po ukończeniu studiów podyplomowych ze Stosowanej Analizy Zachowania zakres jej pracy zwiększył się o pisanie diagnoz psychologicznych, programów edukacyjnych dla pacjentów i superwizji terapeutów pracujących w CDiT. Dotychczasowa praca w zawodzie, szczególnie z dziećmi, nauczyła jej cierpliwości, kreatywności w metodologii pracy i konsekwencji w poszukiwaniu efektywnych metod terapeutycznych. Jest osobą empatyczną, otwartą, potrafiącą pracować w zespole i przestrzegającą zasad etyki zawodu psychologa.

Agata Kaczmarek-Gąsior

Osoba wnikliwa, kreatywna i otwarta. Lubi ludzi i wierzy w ich zdolność do zmiany. Jej empatia i autentyczność w kontakcie sprawiają, że zdobywa zaufanie osób, które zdawałoby się, że straciły już wiarę w możliwość rozwiązania swoich trudności.
 
Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Gdańskim, studia podyplomowe na kierunku Psychologia Kliniczna na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym oraz uzyskała certyfikat Specjalisty Psychoterapii Uzależnień rekomendowany przez Krajowe Biuro do spraw Przeciwdziałania Narkomanii. Posiada certyfikat programu profilaktycznego Unplugged. Odbyła szkolenia: “Zastosowanie terapii poznawczo-behawioralnej w leczeniu osób uzależnionych”, “Terapia Schematów w uzależnieniach”, “Pomiędzy chorobą psychiczną a zaburzeniami zachowania dzieci i młodzieży”. Edukatorka profilaktyki HIV/AIDS – “Szkolenie z zakresu HIV/AIDS dla pracowników medycznych” oraz “Psychospołeczne, prawne i etyczne aspekty życia z HIV. Ekspozycja zawodowa na zakażenie, profilaktyka i leczenie antyretrowirusowe”. Obecnie studiuje w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS.
 
Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując z osobami uzależnionymi – zaczynając na oddziale terapeutycznym Zakładu Karnego, następnie w stacjonarnym Ośrodku Leczenia Uzależnień dla dorosłych z oddziałem szpitalnym dla osób zakażonych wirusem HIV oraz w Ośrodku Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień dla dzieci i młodzieży. Związana ze Stowarzyszeniem 180 Stopni, które działa w Nowym Porcie zajmując się młodymi i ich rodzicami, celem przeciwdziałania społecznemu wykluczeniu.
 
Prywatnie nieustannie zachwyca się życiem, stara się je uwieczniać na kliszach fotograficznych a czas wolny spędza na świeżym powietrzu z końmi.
 

Dominik Pieczewski

Psycholog w trakcie czteroletniego certyfikacji z zakresu Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Od ponad 10 lat wykorzystuje swoją wiedzę i umiejętności w pracy z klientami. Jego celem zawodowym jest pomaganie ludziom w czerpaniu radości z codziennego życia i otaczającego nas świata.
Terapię prowadzi w nurcie poznawczo-behawioralnym (CBT) połączonym z elementami Intensywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Dynamicznej (ISTDP), Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) oraz podejściem Mindfulness.
W pracy szczególną uwagę zwraca na zbudowanie relacji z pacjentem / pacjentką oraz dostosowanie metod i narzędzi terapeutycznych do osoby oraz problemu.
Wykształcenie i kwalifikacje zawodowe:
1. Uniwersytet Gdański, Magister Psychologii
2. Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej, w trakcie czteroletniego szkolenia
certyfikacyjnego
3. Centrum ISTDP, Wprowadzenie do ISTDP
4. Centrum Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach, Certyfikat Coacha I Stopnia
5. Klinika Stresu, Dyplom Ukończenia 8-tygodniowego kursu Mindfulness Based Stress
Reduction

Prywatnie mąż, ojciec, pasjonat dobrej lektury i długich wycieczek rowerowych.

Joanna Podlecka

Jestem psychologiem, specjalistą terapii uzależnień. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Gdańskim w 2002 roku i od tej pory pracuję i rozwijam się w obranym kierunku: psychoterapia. W swojej pracy integruję podejścia: behawioralno – poznawcze, humanistyczne i systemowe a wszystko to w duchu dialogu motywującego oraz porozumienia bez przemocy (NVC).  Wśród najważniejszych szkoleń, jakie odbyłam, są: Studium Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii w Sopocie, Studium Terapii Uzależnień zakończone certyfikatem (KBN) 2011 r., Studium Pomocy Dzieciom Molestowanym Seksualnie i ich Rodzinom (Fundacja Dzieci Niczyje), Studium Dialogu Motywującego (Toruń) oraz szkolenia z zakresu terapii schematów, DBT, terapii par, porozumienia bez przemocy (NVC), szkolenie z zakresu uzależnień behawioralnych.

Moje doświadczenie zawodowe wiąże się głównie z poradniami, oddziałem dziennym oraz ośrodkiem stacjonarnym dla osób uzależnionych i ich rodzin. Od 2012 roku jestem związana zawodowo z Wojewódzkim Ośrodkiem Terapii Uzależnień w Gdańsku, gdzie pracowałam terapeutycznie z osobami: współuzależnionymi, z syndromem DDA, doświadczającymi przemocy w rodzinie, uzależnionymi.

Uważam, że w życiu najważniejsza jest Miłość i Prawda. Docieranie do tych wartości warunkuje rozwój, a ich brak powoduje zagubienie (cierpienie). Terapia służy rozwojowi.

Anna Dziewiątkowska

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Gdańskim, ze specjalnością w psychologii klinicznej. Obecnie w trakcie kształcenia w nurcie poznawczo-behawioralnym w sopockim SWPS. Swoją ścieżkę zawodową wiąże z Domem Pomocy Społecznej w Sopocie, Centrum Interwencji Kryzysowej w Gdańsku oraz z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej ZPS Gdynia. Każde z tych miejsc pozwoliło jej dotknąć i doświadczyć wielu ludzkich perspektyw. W swojej pracy przekonała się, że najtrudniejszym, najbardziej ekstremalnym doświadczeniom można stawić czoła przy odpowiednim wsparciu.

Pracuje, towarzysząc pacjentom w ich przeżywaniu. Opracowuje ich osobiste doświadczenia wolna od oceny. Korzysta z nurtu poznawczo-behawioralnego, elementów terapii schematów, uważności i terapii ACT. Kibicuje pacjentom w ich drodze do zdrowienia i wychodzenia z sytuacji kryzysowych. Wierzy, że w odpowiednich, bezpiecznych warunkach pożądana zmiana jest możliwa, dzięki zaufaniu, pozwoleniu na odczuwanie i empatycznym konfrontacjom.

Dzięki sukcesywnym szkoleniom, superwizjom i terapii własnej wciąż poszerza swój warsztat kliniczny.

Borys Kossakowski

Wierzę, że psychoterapia to podróż, w którą terapeuta (przewodnik) i klient (podróżnik) wybierają się wspólnie. Tak jak Karen Horney wierzę, że najważniejszym zadaniem terapeuty jest pomóc usuwać przeszkody, które blokują drogę do zdrowienia, samoświadomości i wzrostu.

 

Wierzę, że psychoterapia to sztuka. Wymaga kreatywności i pasji, by inspirować do zmiany. Umiejętności improwizacji, by dopasować się do zmiennej rzeczywistości. Wymaga prawdy, by budować trwałe relacje.

 

Wierzę, że umysł i ciało, świadomość i podświadomość, serce, dusza i rozum, narodziny, życie i śmierć, przeszłość, teraźniejszość i przyszłość to wszystko elementy większej całości – którą nazywamy człowiekiem. 

 

W pracy bazuję na założeniach i metodach terapii poznawczo-behawioralnej, wykorzystując elementy terapii Gestalt (praca tu i teraz, praca z ciałem), terapii egzystencjalnej (lęk przed śmiercią, nadawanie sensu swojemu życiu),  terapii ericksonowskiej (praca z metaforą, wykorzystanie wyjątkowych zasobów), medytacji i mindfulness. 

 

Zdobywałem życiowe doświadczenie na wielu frontach pracując w Polsce, w USA, Chinach i Szwecji. Jestem psychologiem, ale także ojcem trzech córek, mężem, muzykiem, autorem piosenek i dziennikarzem. Pasjonuję się tenisem, nartami oraz instrumentami muzycznymi.

 

Ukończyłem psychologię na Uniwersytecie Gdańskim, broniąc pracę magisterską z psychologii zdrowia. Jestem w trakcie certyfikacji Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ukończyłem internetowy kurs terapii Irvine Yaloma. Jako psycholog zbierałem doświadczenia m.in. w Seattle, gdzie oferowałem swoje usługi miejscowej Polonii. 

 

Klaudia Guzińska

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Gdańskim. Realizowałam dwie specjalności – Psychologia Sądowa i Zagrożeń Społecznych oraz Psychologia Dzieci i Młodzieży. Jestem specjalistą psychoterapii uzależnień w procesie certyfikacji (ukończyłam Studium Terapii Uzależnień w Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie) oraz psychoterapeutą w trakcie 4-letniego całościowego szkolenia przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty poznawczo behawioralnego rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Jestem także członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB). 

Od kilku lat zawodowo związana jestem z Wojewódzkim Ośrodkiem Terapii Uzależnień w Gdańsku, gdzie pracuję indywidualnie i grupowo z osobami uzależnionymi, współuzależnionymi oraz DDA. Doświadczenie zdobywałam również w Centrum Integracji Społecznej w Gdańsku, w placówkach wychowawczych, poradni psychologiczno-pedagogicznej oraz w areszcie śledczym.   

Obecnie przygotowuję rozprawę doktorską w dyscyplinie Psychologia na Uniwersytecie Łódzkim. Posiadam wiele publikacji o tematyce psychologicznej oraz wielokrotnie byłam prelegentem w trakcie ogólnopolskich i międzynarodowych konferencji naukowych. Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje i umiejętności poprzez uczestnictwo w różnorodnych warsztatach i szkoleniach.

Czerpię radość ze wspierania pacjenta w procesie zmiany i braniu odpowiedzialności za swoje życie. Najważniejszymi komponentami psychoterapii są dla mnie przede wszystkim: partnerstwo, uważność na potrzeby i wartości pacjenta, wydobywanie jego zasobów, a to wszystko przy autentycznej i empatycznej relacji terapeutycznej.

Oprócz podejścia poznawczo – behawioralnego w swojej pracy czerpię z nurtu Terapii Schematów, Terapii Akceptacji i Zaangażowania (ACT) oraz Mindfulness (Uważność). Pracuję pod stałą superwizją doświadczonych terapeutów-superwizorów stale doskonaląc swój warsztat terapeutyczny.

Michał Hajdyła

Ukończył psychologię na Uniwersytecie SWPS na specjalności psychologia kliniczna. Doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi w kontakcie z pacjentami oddziałów szpitala psychiatrycznego, z klientami ośrodków interwencji kryzysowej, oraz uczestnikami terapii uzależnień w ośrodku MONAR. Prowadził zajęcia ze studentami, współtworzył miejskie projekty na rzecz wsparcia osób dotkniętych kryzysem i trudnościami związanymi z niepełnosprawnością.
Szkoleniowo związany głównie z Fundacją Psychomed w Krakowie oraz Fundacją Psychologii Procesu w Warszawie.
W pracy skupia się przede wszystkim na biężącym, indywidualnym doświadczeniu obu stron, gdzie wspólnym celem jest możliwie bezpieczne i swobodne przeżywanie rożnych aspektów siebie, innych, świata. Wierzy, że cel terapii nie może być odmienny od jej narzędzi i środków, dlatego ramy kontaktu opiera na wzajemnym zaufaniu. Uznaje pierwszeństwo zrozumienia przed gotowymi rozwiązaniami, żaś terapeutę postrzega raczej jako towarzysza niż przewodnika wewnętrznej podróży. 

Marzena Wójkowska

Jestem psychoterapeutką  w nurcie Gestalt w trakcie certyfikacji. W swojej pracy wykorzystuję klasyczne podejście gestaltowskie, a także pracę z ciałem. Bardzo bliskie są mi także techniki relaksacyjno – oddechowe, które pomagają osadzić się we własnym ciele i poczuć się „tu i teraz”. Moja praca podlega stałej superwizji w tym samym nurcie.

Lubię pracować z ludźmi, towarzyszyć im w odkrywaniu i poznawaniu samych siebie. Terapia jest według mnie drogą, na której spotyka się wiele osób, z którymi można wiele doświadczać, wspólnie przeżywać, poznawać i uczyć się od siebie czegoś nowego.

Posiadam doświadczenie w pracy jako wolontariusz w różnych organizacjach, w tym pracy z dziećmi i młodzieżą.

Prywatnie bardzo lubię podróżować, poznawać nowych ludzi, nowe kultury i zwiedzać różne zakątki świata. Uwielbiam chodzić po górach, a także żeglować. Książki są dla mnie bardzo ważne i są nieodłącznym fragmentem mojego życia. Interesuję się psychobiologią, która daje przekrojową wiedzę o człowieku. Muzyka odkąd pamiętam towarzyszy mi w życiu, a przy jej tonach można się wyciszyć albo zanurzyć się w świecie marzeń.

Ewa Rachwalska

Jestem psychologiem oraz dietetykiem, ukończyłam również studia w zakresie coachingu. Moją pasją jest psychologia odżywiania, zwana inaczej psychodietetyką, i to w niej się specjalizuję. 

Przedmiotem mojego szczególnego zainteresowania jest wzajemny wpływ ciała, umysłu i pożywienia – zarówno w kontekście wpływu jedzenia na ciało i psychikę, jak również wpływu psychiki na sposób odżywiania. 

Pomagam ułożyć relacje z jedzeniem osobom borykającym się z nadwagą, otyłością oraz zaburzeniami odżywiania. Wspieram również w drodze do lepszego zdrowia fizycznego oraz psychicznego – zajmuję się dietoterapią chorób metabolicznych, schorzeń tarczycy oraz dietetycznym wsparciem w zaburzeniach psychicznych. W swojej pracy wykorzystuję wiedzę z zakresu psychologii oraz dietetyki, uzupełniając ją narzędziami stosowanymi w coachingu i psychoterapii – czerpię z nurtów Terapii Poznawczo-Behawioralnej, Terapii Akceptacji i Zaangażowania, Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz podejścia Mindfulness.

Głęboko wierzę, że jedynie całościowe podejście do człowieka i jednoczesna praca  na wszystkich poziomach – angażująca ciało i psychikę, przynosi skuteczne i trwałe rezultaty.

Regularnie poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych konferencjach oraz szkoleniach z zakresu psychodietetyki oraz dietetyki.

Lubię ludzi i ogromną przyjemność sprawia mi praca z nimi, towarzyszenie im w rozwoju i obserwowanie zmian, które w nich zachodzą. W kontakcie z klientem najważniejsza jest dla mnie relacja – oparta na zaufaniu, szczerości, empatii i akceptacji.

Paweł Kąkol

Jestem managerem Centrum Psychoterapii Mosty Zamiast Murów. Ukończyłem Zarządzanie na Uniwersytecie Gdańskim oraz Komunikację Społeczną i Media na Sopockiej Szkole Wyższej. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w różnych branżach, instytucjach publicznych oraz organizacjach pozarządowych. W Mostach odpowiadam za organizację pracy Centrum oraz marketing. 

Zależy mi, żeby podnosić świadomość społeczną w zakresie dbania o zdrowie psychiczne. Chciałbym, aby w przyszłości sięganie po pomoc psychologiczną było tak oczywiste jak korzystanie z trenera personalnego. 

Prywatnie jestem właścicielem buldożka francuskiego.

Sonia Szytniewska

Jestem studentką Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Gdańsku na kierunku psychologii emocji. W przyszłości chciałabym zostać psychoterapeutą w nurcie poznawczo-behawioralnym. Pierwsze kroki w Centrum stawiałam jako praktykantka, a od niedawna jestem pełnoetatowym członkiem zespołu. 

W poprzednich miejscach pracy robiłam różne rzeczy, ale najwięcej satysfakcji i  spełnienia dawał mi kontakt z dziećmi w przeróżnym wieku. Prywatnie pasjonuję się muzyką, a dokładniej śpiewem, z którym również chciałabym związać swoją przyszłość. W “Mostach” odpowiadam za sprawną pracę sekretariatu i dbam, aby odwiedzający nas pacjenci czuli się dobrze.