mostyzamiastmurow.pl

Wydarzenia i warsztaty

Zachęcamy do uczestnictwa

Uzupełniając proces terapeutyczny i wspierając proces leczenia, staramy się organizować dla Państwa dodatkowe wydarzenia i warsztaty. 

Warsztat muzykoterapeutyczny “Powrót do swego wewnętrznego domu” to połączenie koncertu muzyki medytacyjnej z technikami terapeutycznymi opracowanymi przez amerykańskiego terapeutę Johna Bradshawa.

Spotkaj się ze swoim wewnętrznym dzieckiem. Poznaj jego potrzeby. Porozmawiaj, przytul, przypomnij sobie, co dla ciebie jest ważne, o czym marzysz. Spotkaj się sam ze sobą, tam gdzie myślenie magiczne spotyka się z tu i teraz.

“Powrót do swego wewnętrznego domu” to ok 1.5-2 godzinny warsztat mający formułę koncertu muzyki relaksacyjnej (misy tybetańskie, gongi, klarnety, gitary, elektronika), podczas którego prowadzona będzie medytacja dotycząca spotkania z wewnętrznym dzieckiem. Jest to rodzaj głębokiej pracy wyobrażeniowej, która pomaga pozbyć się poczucia winy, złości czy niskiej samooceny. “Powrót do swego wewnętrznego domu. Jak odzyskać i otoczyć opieką swoje wewnętrzne dziecko” to najbardziej znana, tłumaczona na wiele języków książka Johna Bradshawa – słynnego amerykańskiego psychoterapeuty, autora licznych książek psychologicznych oraz poświęconych zagadnieniom związanym z rozwojem duchowym czy podejmujących temat funkcjonowania poszczególnych członków w rodzinach dysfunkcyjnych.

 

Prowadzący: 

Borys Kossakowski – psycholog, muzyk, improwizator, autor piosenek, gra na klarnetach, gitarze i instrumentach elektronicznych. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=54tiUiq8VPQ

https://www.youtube.com/watch?v=T5HNauSMY8w

https://www.facebook.com/borys.kossakowski/

kossakowski.art.pl

 

Jakub Leonowicz – tworzy i gra muzykę pomiędzy alternatywą a medytacją. W swojej pracy opiera się na technikach medytacyjnych, relaksacyjnych i pracy na tkankach głębokich (masaż misami). 

facebook.com/MasazRelaksDzwiek

nagrania relaksacyjne:

insighttimer.com/jakubleonowicz

ditto.fm/stillness-jakub-leonowicz

youtube.com/user/kubaleonsio/videos

Warsztaty odbędą się w dwóch terminach:

10.12.2021 o godz. 19.00

11.12.2021 o godz. 10.00

Cena za bilet: 40zł.

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: klinika@mostyzamiastmurow.pl

lub pod numerem telefonu: 505-450-350.

 

link do wydarzenia: 

https://www.facebook.com/events/221606603421004?ref=newsfeed

Chcesz lepiej zrozumieć swoje uczucia i wypracować nowe mechanizmy radzenia sobie z wyzwaniami życia?