Finansowanie terapii z systemu kredytującego zabiegi medyczne

Finansowanie terapii z systemu kredytującego zabiegi medyczne

Czy postanowiłeś skorzystać z procesu terapeutycznego, ale przerażają Cię związane z tym koszty? Nie możesz pozwolić sobie na tak duży wydatek, ponieważ niedawno ze względu na swoje dolegliwości straciłeś pracę? Zobacz, jak możesz sfinansować proces terapeutyczny z systemu kredytującego zabiegi medyczne.

Gdy terapia jest zbyt droga…

W wielu przypadkach poza dolegliwościami fizycznymi takimi jak zmęczenie i brak energii pacjent odczuwa także trudności finansowe. Długotrwałe zaburzenia psychiczne utrudniają funkcjonowanie danej osoby, wpływając na każdą dziedzinę jej życia. Często zdarza się, że cierpiący przestaje cieszyć się ze spotkań z bliskimi czy porzuca zajęcia, które wcześniej sprawiały mu przyjemność. Niechęć do życia i brak zapału przyczyniają się także do pogorszenia efektywności pracy i zmniejszenia zaangażowania w sprawy zawodowe. Spadek produktywności i niewywiązywanie się ze swoich obowiązków niekiedy skutkuje zwolnieniem ze stanowiska, co jest dodatkowym ciosem dla wymagającej wsparcia osoby. Jedynym rozwiązaniem problemu jest terapia. Pacjentowi zależy na najwyższej jakości obsługi, jednak okazuje się, że koszty przerastają jego możliwości finansowe.

Możliwość finansowania terapii z systemu kredytującego zabiegi medyczne

Czy zmagasz się z zaburzeniami psychicznymi, a jednocześnie koszty procesu terapeutycznego stanowią dla Ciebie zbyt duże obciążenie finansowe? Całkowite kwoty, które należy przeznaczyć na ten cel, zależą od bardzo wielu zmiennych indywidualnych, często oznaczają wydatek o wysokości kilkuset złotych miesięcznie. Z myślą o osobach, które nie są w stanie samodzielnie opłacić terapii, powstał system finansowania zabiegów leczniczych umożliwiający rozłożenie płatności w czasie. To wygodny dla pacjenta sposób na pokrycie kosztów zabiegu i zmniejszenie wydatku nawet o połowę. Jak działa system finansowania i płatności ratalnych MediRaty?

Jak uzyskać dofinansowanie poprzez MediRaty?

Planujesz rozpoczęcie terapii i chciałbyś uniknąć jednorazowego obciążenia finansowego? Poznaj system kredytujący zabiegi medyczne MediRaty. W jaki sposób uzyskasz dofinansowanie? Jak to działa?

  • Pierwszym warunkiem skorzystania z systemu jest posiadanie zdolności kredytowej. Nawet jeśli jako pacjent nie wykazujesz stałych dochodów, możesz uzyskać wsparcie dzięki wskazaniu innego kredytobiorcy, na przykład członka rodziny. Powinien on wykazać swoje źródło dochodu Konsultantowi MediRat w krótkiej rozmowie telefonicznej. Z dofinansowania mogą skorzystać także osoby niepełnoletnie, dzięki zgodzie swoich rodziców lub opiekunów.
  • Ustalenie zdolności kredytowej i załatwienie wszystkich formalności jest proste i szybkie — zazwyczaj trwa około 4 minut. Doradcy i konsultanci MediRat są odpowiednio przeszkoleni, by udzielać pomocy pacjentom potrzebującym pomocy finansowej.
  • Uzyskasz możliwość bezpiecznego opłacenia procesu terapeutycznego. Nie będziesz płacił za każde spotkanie oddzielnie. Co miesiąc system sam pobierze odpowiednią ustaloną wcześniej kwotę. Proponowane rozwiązanie jest tańsze i wygodniejsze.
  • W przeciwieństwie do innych systemów kredytowych w MediRatach uzyskasz pomoc wyspecjalizowanego Konsultanta lub Doradcy Pacjenta, który wykorzystując swoją szeroką specjalistyczną wiedzę, zapewni Ci najwyższy poziom satysfakcji i odpowie na wszystkie pytania.
  • Na stronie internetowej www.mediraty.pl możesz ustalić koszt zabiegu i sprawdzić, jak wyglądałoby finansowanie. Wpisz orientacyjną kwotę, która jest Ci potrzebna i zobacz, jak wyglądałaby płatność po skorzystaniu z systemu.

Prosty sposób na opłacenie terapii

Czy stan psychiczny utrudnia Ci codzienne funkcjonowanie? Brakuje Ci życiowej radości, satysfakcji z siebie, a zaburzenia wpływają na relacje z innymi ludźmi? Psychoterapia pomoże Ci dotrzeć do niezrozumiałych emocji powodujących dyskomfort psychiczny. Zaczniesz świadomie kierować swoim życiem. Nawet jeśli opłacenie terapii stanowi dla Ciebie wyzwanie, pamiętaj, że może to być jedyne wyjście z pogarszającej się sytuacji.

W Centrum Psychoterapii Mosty Zamiast Murów zależy nam na tym, by każdy pacjent mógł skorzystać z pomocy naszych specjalistów. Wiemy, że problemom zdrowotnym często towarzyszą też trudności finansowe. Chcemy otoczyć Cię troską i sprawić, że zrozumiesz swoje emocje i zwiększysz samoświadomość. Zależy nam na odbudowaniu Twojej zdolności do niezależnego życia, socjalizacji i kierowania swoimi sprawami. 

Jeśli obecna sytuacja finansowa uniemożliwia Ci skorzystanie z procesu terapeutycznego, skorzystaj ze środków na dofinansowanie leczenia. System finansowania zabiegów medycznych MediRaty umożliwi Ci rozłożenie płatności w czasie.

Autor: Klaudia Pieczykolan


Źródła:

https://www.mediraty.pl/formularz/index.php https://www.mediraty.pl/jak-to-dziala/ https://www.mediraty.pl/faq/

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Powiązane artykuły

logo_mosty_zamiast_murów-02

Centrum Psychoterapii Mosty Zamiast Murów to zespół ludzi, których łączy doświadczenie, wiedza, pasja, ciekawości świata i zjawisk zachodzących między nimi. Tutaj chcemy podzielić się tym z Wami.

Homo sum humani nihil a me alienum puto.