Aktualności

Warsztaty, szkolenia, spotkania, ważne informacje​

Psychoterapia dla służb mundurowych

Praca w służbach mundurowych jest jedną z najbardziej stresogennych. Wysoki poziom stresu związanego z wykonywaniem obowiązków sprawia, że przedstawiciele tej grupy zawodowej szczególnie często potrzebują specjalistycznego wsparcia, pozwalającego uporać się z psychologicznymi skutkami przewlekłego stresu i traumatycznych doświadczeń. Odpowiadając na zgłaszane przez funkcjonariuszy problemy psychologiczne, oferujemy 12-miesięczną psychoterapię, skoncentrowaną na leczeniu zaburzeń, wymienionych w Rozporządzeniu MSWiA (Dz.U. 2018 poz. 2035). Określa ono wymogi, jakie muszą zostać spełnione, by jednostka chorobowa mogła być uznana za mającą związek ze służbą i w znaczący sposób obniżającą zdolności adaptacyjne.

Dialog ciała z umysłem i emocjami.

Zestaw ćwiczeń,które wprowadzają w głęboki poziom świadomości siebie. Metoda opiera sie na unikatowym połączeniu trzech metod: Lowena,TRE i Gestalt. Czas trwania to 5 godzin (w tym dwie przerwy 25 i 15 miunt). Koszt 250 zł. Liczba miejsc ograniczona, maksymalnie 10 osób.

Tworzymy nową grupę terapeutyczną 17-19 lat

Tworzymy nową grupę terapeutyczną dla młodzieży w wieku między 17 - 19 lat. Jeśli masz problemy z emocjami, problemy adaptacyjne, lęki czy depresję, to właśnie coś dla Ciebie. W bezpiecznym otoczeniu możesz podzielić się swoimi doświadczeniami i usłyszeć,że nie jesteś z tym sam. Zadzwoń , napisz , zapytaj. To nic nie kosztuje!

MZM Twoja grupa wsparcia na facebooku

Celem tej grupy jest stworzenie dla nas wszystkich miejsca, w którym będziemy mogli wymieniać się doświadczeniami, odkrywać, pytać, badać i dyskutować. Podważać paradygmaty, łamać schematy i uczyć się nawzajem.

Mosty Zamiast Murów -
pokonujemy granice.